Blog

Wasze ulubione smaki naszych wegańskich czekolad!

Od lat z pasją oraz zaangażowaniem tworzymy najróżniejsze i niestandardowe kompozycje smaków wegańskich czekolad połączonych z nieprażonymi ziarnami kakaowca. Przez ten czas bacznie obserwujemy, które duety najbardziej podbiły serca naszych klientów.

czekolada biała z orzechami laskowymi

Biała czekoladowa tafla z orzechami laskowymi

Przez ostatni czas wśród naszych zamówień na pierwszym miejscu znalazła się biała, wegańska czekolada z dodatkiem chrupiących orzechów laskowych. Duet ten jest szczególnie uwielbiany przez wszystkich wegańskich smakoszy, którzy lubią białą czekoladę, ale bez dodatku mleka, czy jakiegokolwiek innego produktu o zwierzęcym pochodzeniu. Mówiąc krócej jest to smaczna, zdrowa i wegańska uczta dla podniebienia.

czekolada biała z pistacjami solą

Biała wegańska czekolada z solą i pistacjami

Biała wegańska czekolada z solą i pistacjami z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność. Zapewne dla wszystkich osób, które już miały okazję skosztować tego duetu, nie ma w tym nic dziwnego. Zaskoczeniem może być fakt, że biała wegańska czekolada z solą i pistacjami swoją barwą nie przypomina tych, które zazwyczaj możemy znaleźć na sklepowych półkach. Dzieje się tak, ponieważ rdzawy kolor kokosowego cukru nadaje beżowego zabarwienia całości. Jednak możecie być spokojni, bo smak zawiera w sobie wszystko to, co w białej czekoladzie jest najlepsze!

czekolada ciemna ze śliwkami

Ciemna czekoladowa tafla 65% RAW ze śliwkami

Jak się okazuje, ciemna czekoladowa tafla 65% RAW ze śliwkami jest trzecim najchętniej wybieranym smakołykiem. Z pewnością jest to połączenie dla prawdziwych tradycjonalistów smaku. Dla wielu osób smak śliwek kojarzy się z beztroskim czasem spędzonym w polskim sadzie. Dodatkowo owoce te mają wiele właściwości prozdrowotnych, dzięki którym możemy nawet opóźnić starzenie się naszej cery. Co więcej, suszone śliwki są źródłem błonnika (w suszonych śliwkach znajduje się go nawet 6 razy więcej, niż ma to miejsce w przypadku świeży). Dlatego właśnie mają one pozytywny wpływ na perystaltykę jelit, dzięki czemu zapobiegają zaparciom. Suszone śliwki w połączeniu z wegańską czekoladą, która nie jest poddawana obróbce termicznej w wysokich temperaturach to połączenie nie tylko smaczne, ale także smaczne!

Surowa czekolada ciemna 70%

Surowa czekolada wegańska ciemna RAW 70%

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że surowa, gorzka czekolada z zawartością 70% kakao to prawdziwy klasyk. Swoje miejsce zapewne zawdzięcza nie tylko wyjątkowemu smaku nieprażonych ziaren kakaowca, ale również wielu pozytywnym wpływom na nasze zdrowie. O tym, co dokładnie nasz organizm zawdzięcza gorzkiej czekoladzie, pisaliśmy już wcześniej, dlatego wszystkich chętnych odsyłamy do lektury.

Orzechy laskowe w czekoladzie kokosowej

Oryginalna kompozycja, którą ciężko znaleźć na sklepowych półkach. Zachwyca smakiem i składem. Połączenie surowej, wegańskiej czekolady z kokosowym akcentem to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukiwaczy wyjątkowych smaków.

Wyżej przedstawiliśmy tylko cztery smakołyki, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Jednak, jak łatwo można zauważyć, nasza oferta cechuje się bogatym wyborem najróżniejszych smaków. Tak, aby każdy mógł znaleźć swój ulubiony. Zachęcamy to podzielenia się opinią każdego smakosza naszych wegańskich czekolad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *