Blog

Słodkie walentynki, czyli 5 sprawdzonych pomysłów na walentynkowy prezent

Kataloński Dzień św. Jerzego, słowiańska Noc Kupały, Rumiankowy Dzień rodem z Rosji, Qixi ? chiński dzień zakochanych i sięgające czasów starożytnego Rzymu, a obchodzone w wielu miejscach na całym świecie, Walentynki ? każda z tych okazji to możliwość obdarowania ukochanej osoby wyjątkowym prezentem. Kolacje przy świecach, listy miłosne, biżuteria, wspólne wieszanie kłódek na mostach czy piękne bukiety kwiatów to często spotykane sposoby, by sprawić bliskiej osobie przyjemność. Równie sprawdzone, a do tego najsłodsze, są czekoladowe upominki. Rozpływające się w ustach i poprawiające nastrój bogate w kakao kostki, tabliczki czy figurki stanowią idealny wstęp do celebrowania wyjątkowych chwil we dwoje.

Pięć pomysłów na słodkie prezenty walentynkowe 

  1. Serce z czekolady pomoże wyrazić uczucia bez słów. W wersji białej, ciemnej czy migdałowej, wzbogacone ulubionymi orzechami i oprawione pięknym opakowaniem bez problemu pozwoli znaleźć drogę przez żołądek do tego jedynego serca.
  2. Zestaw czekolad OCTO Chocolate nagrodzony w Londynie Academy of Chocolate Bronze Awards w 2017r. jest świetnym sposobem by pokazać drugiej osobie, jak wiele znaczy. Doceniony prezent to wyraz uznania dla obdarowanego. Delektowanie się prestiżowym smakiem umożliwi zachowanie na dłużej wyjątkowości celebrowanego dnia.
  3. Zestaw kremów o intensywnym czekoladowym smaku to idealny sposób, by wybranek naszego serca nie zapomniał o nas przez cały dzień ? czy to przy okazji śniadaniowych tostów, czy podczas poobiedniego deseru.
  4. Prezenty czekoladowe nie muszą być oczywiste. Nadziewane figi zanurzone w migdałowej czekoladzie to okazja, by zaskoczyć podarkiem.
  5. Pomarańcza, mango czy ananas kojarzą się z latem, ciepłem, odpoczynkiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by, pokryte pyszną czekoladą, były wspomnieniem dnia zakochanych. Owocowo-czekoladowa, egzotyczna kombinacja może być zapowiedzią ekscytującego życia we dwoje.

Co z czekolady, to z serca

Kto nie chciałaby osłodzić życia ukochanej osobie? Walentynki to idealny moment, by to zrobić. Puść słodkie oko do drugiej połówki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *