Blog

Najlepszy prezent na Dzień Dziecka? Zdrowa i pyszna czekolada!

Dzień Dziecka już za chwilę! Dylemat w kwestii prezentu to niestety coś, z czym zmaga się wielu rodziców… Większość z nich doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ich dzieci na pewno nie cieszyłyby się ze słodyczy, ale z drugiej strony pojawia się wątpliwość dotycząca ich wartości odżywczych i ich wpływu na zdrowie. Są jednak smakołyki, które zadowolą zarówno łaknących słodyczy malców, jak i troszczących się o ich zdrowie rodziców ? naturalne czekolady OCTO Chocolate! Brak cukru i laktozy, specjalny proces produkcji oraz ekologiczne składniki sprawiają, że są one jednymi spośród najzdrowszych na rynku słodkich przysmaków.

Upominki czekoladowe z najwyższej półki

Wśród tradycyjnych tabliczek czekolady OCTO, do wyboru jest biała z pistacjami i solą, kokosowa oraz czekolada z morwą, kawą i migdałami. Na pierwszy rzut oka widać, że jeśli chodzi o oryginalność oferty, OCTO Chocolate ma się czym pochwalić. Prawdziwym hitem są uwielbiane przez dzieciaki lizaki z czekolady z nieprażonych ziaren kakaowca o smaku truskawkowym, migdałowym, karmelowym czy kokosowym w zabawnych kształtach. Maluchom z pewnością posmakują chrupki w czekoladzie lub klasyczne orzechy i suszone owoce w czekoladzie. Można pokusić się także o elegancko zapakowane zestawy, które będą idealne na prezent.

W trosce o ekologię

Coraz bardziej rosnąca świadomość sytuacji ekologicznej na świecie sprawia, że z większym zainteresowaniem patrzymy na sposób produkcji i skład jedzenia, które kupujemy. Naturalna czekolada proponowana przez OCTO Chocolate to produkt, który powstaje z wielką dbałością o środowisko. Wykonuje się ją tylko ze składników dostarczanych z ekologicznych upraw, które spełniają wszystkie wymogi właściwej hodowli i ochrony roślin. Ze względu na brak składników odzwierzęcych czekolady te są odpowiednie dla wegan. Upominki czekoladowe tego rodzaju to świetny pomysł, kiedy chcemy wprowadzić dziecko w świat ekologii i uczyć zdrowych nawyków żywieniowych.

Zdrowa uczta dla konesera czekolady

Prezenty czekoladowe, które możesz sprawić swojemu dziecku, robiąc zakupy w OCTO Chocolate na pewno spotkają się z wielkim entuzjazmem. W końcu łączą w sobie wszystko, co najważniejsze ? wysokiej jakości skład, wyjątkowy smak i etyczną produkcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *