Blog

Najlepsze smakołyki oblane surową czekoladą!

Najbardziej Cocoa zapewne kojarzysz z różnego rodzaju przepysznych tabliczek surowej czekolady, które mamy w ofercie. Ale czy zdarzyło Ci się kiedyś zajrzeć w inne sekcje? Znajdziesz tam różnego rodzaju kukurydziane chrupki, kremy, herbatniki i płatki. Ale zdecydowanie najliczniejszą sekcję obok tabliczek stanowią rzeczy oblane surową czekoladą! Od owoców, przez orzechy i bakalie. W tym artykule chcemy przybliżyć Wam właśnie tą kategorię i przedstawić naszym zdaniem najciekawsze propozycje!

Jagody goji w ciemnej czekoladzie

Nie bez powodu cieszące się ostatnio coraz wiekszą popularnością, słynące z prozdrowotnych właściwości. Mówi się o nich jako o jednych z najzdrowszych owoców, a teraz możesz skosztować ich w wyjątkowym połączeniu z surową czekoladą! Nie ukrywamy, to one w tym zestawieniu gra pierwsze skrzypce, ale smaku jagód również wam nie zabraknie. Stanowią one idealne dopełnienie intensywnie kakaowych nut.

Jagoda inkaska w ciemnej czekoladzie

Mniej popularne niż jagody goji, chociaż nie mniej ciekawe! Słyną one z wytrawnego smaku, którego nie są w stanie przykryć nawet nie prażone ziarna kakaowca. Nie dominujące, natomiast w dalszym ciągu bardzo mocno wyczuwalne winne akcenty jagody inków są zdecydowanie propozycją dla smakoszy rzeczy wytrawnych, lubiących poczuć intensywną, owocową nutę połączoną z wyrazistym smakiem surowej czekolady.

Figi w surowej czekoladzie

Szukasz zdrowej i lekkiej przekąski? W takim razie Figi w surowej czekoladzie z pewnością będą czymś dla Ciebie. Delikatny i słodki smak Figi stanowi idealne uzupełnienie dla wegańskiej czekolady Cocoa i jest zdecydowanie propozycją dla tych, którzy potrzebują rzeczy nieco mniej wytrawnych. Tym co sprawia, że są tym bardziej przekąską idealną to duża zawartość błonnika, największa ze wszystkich bakalii!

Daktyle w czekoladzie

Miękki, soczysty i słodki daktyl w delikatnej otoczce z surowej czekolady to pozycja, która urzekła już nie jednego! Słodkość daktyla stanowi przyjemne uzupełnienie dla charakterystycznych cytrusowych akcentów surowej czekolady. Nie jest to połączenie jedynie dla wielbicieli wytrawnych smaków, ale zdecydowanie najbardziej docenią je smakosze kakaowych nut.

Koniecznie daj znam znać, która z propozycji oblewanych w czekoladzie przypadła Ci najbardziej do gustu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *