Blog

Czekoladowe upominki dla wegan? Świąteczne inspiracje

Kupowanie prezentów może być trudnym zadaniem albo? przyjemnym wyzwaniem! A poprzeczka rośnie wyżej, gdy chcesz sprezentować coś weganowi, chociaż taka dieta i światopogląd to zupełnie nie Twoja bajka i nie wiesz, jak kupić trafiony prezent. Nadchodzi ratunek! Najlepszym pomysłem są czekoladowe upominki! To działa na każdego, bez względu na styl życia. Na co konkretnie zwrócić uwagę i czym się kierować, wybierając tego typu słodkości? Oto garść słodkich inspiracji.

Królowa jest tylko jedna, czyli wegańska czekolada

To chyba największe odkrycie wegańskie. Święta Bożego Narodzenia aż się proszą, by przy ich okazji obdarowywać się czekoladowymi prezentami, a weganie wcale nie muszą z nich rezygnować. Typowo świątecznym prezentem jest figurka mikołaja z czekolady kokosowej lub migdałowej. Każda z tych opcji z pewnością zadowoli wymagającego wegana. Innym pomysłem jest wegańska czekolada otulająca orzechy laskowe bądź prażone migdały. Wszystko to można znaleźć w wersji BIO, co tym bardziej doceni nasz obdarowany.

Czekoladowe przekąski

Wegańska czekolada może być najlepszym przyjacielem wegana, ale dla niektórych sama w sobie bywa nudna, dlatego warto sięgnąć na przykład po figi, które w jej towarzystwie czują się wyśmienicie. Doskonałym pomysłem mogą okazać się smaczne figi nadziewane kremem kokosowym w czekoladzie migdałowej. Mamy tu zestawienie przepysznej czekolady oraz zdrowej figi, która daje rozgrzeszenie podczas sięgania po czekoladę. Łączenie czekolady z owocami to uczta dla naszych kubków smakowych, dlatego warto sięgnąć także po śliwki czy morele w czekoladzie. Egzotyczne owoce także potrafią wprowadzić bliską osobę w zachwyt. A co jeśli chcemy podarować coś wyjątkowego osobie bliskiej naszemu sercu? Idealne będzie oczywiście serce z białej czekolady wypełnione orzechami laskowymi. Powiedzenie, że przez żołądek do serca nabiera w tym momencie głębszego znaczenia!

Przejrzyjcie naszą ofertę wyrobów z czekolady i wybierzcie coś wyjątkowego dla bliskiej Wam osoby, wywołując uśmiech na jej twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *