Blog

Czekoladowe propozycje na lato!

Wiemy jak bardzo upały potrafią dać w kość. Wiemy też, jednak, że każdy dzień może być odrobinę lepszy, jeśli odrobinę go osłodzimy odpowiednim smakołykiem! Mamy dla Was, zatem kilka propozycji słodkiej przyjemności, które z pewnością sprawią, że te upalne dni będą odrobinę bardziej znośne!

Płatki kukurydziane w surowej czekoladzie!

Nie ma czasem nic lepiej chłodzącego, niż płatki kukurydziane w misce zimnego mleka. Nawet jeżeli należysz do zdecydowanych przeciwników i nie wyobrażasz sobie jeść płatków w ten sposób. Gorąco zachęcamy! Dodatkowo warto rozważyć również opcję z jogurtem naturalnym i owocami. Wtedy taki posiłek nie tylko sprawi, że upał przestanie nam aż tak doskwierać, ale również zagwarantuje pyszny i zdrowy posiłek!

Chrupki w surowej czekoladzie!

Jeżeli mamy akurat ochotę na coś słodkiego, a słońce grzeje bez litości. Dobrym rozwiązaniem mogą być właśnie chrupki w surowej czekoladzie. Chrupiąca, pyszna, kukurydziana kulka otulona delilkatną powłoką z surowej czekolady jest wyjątkową propozycją. Idelanie sprawdzi się jako lekka przekąska w lecie!

W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego! Dla miłośników bardziej klasycznych smaków mamy chrupki kukurydziane w polewie o smaku truskawkowym, a dla tych szukających subtelnej odmiany czekają chrupki w czekoladzie kokosowej! Coś na słono? Nie ma problemu! Mamy również takie, które oblane są lekko soloną czekoladą migdałową!

Herbatniki w surowej czekoladzie!

Następną propozycją, która znakomicie sprawdzi się w w upalne, letnie dni zdecydowanie będą produkty z naszej serii One Bite! Herbatniki oblane surową czekoladą są zawsze dobrym pomysłem, a zwłaszcza podczas pory roku, kiedy słońce daje nam się najbardziej we znaki. Znakomicie sprawdzą się podczas pikników, czy innych tego typów wydarzeń.

Nie tylko pysznie, ale i zdrowo!

Nasze propozycje na lato pozostają oczywiście nie tylko pyszne, ale i zdrowe! W żadnych z produktów od Cocoa nie znajdziesz dodatków glutenu, białego cukru ani mleka, dzięki czemu masz pewność, że są one w 100% wegańskie! Dodatkowo współpracujemy jedynie z uprawami, które są certyfikowane pod względem ekologii upraw i stosowania się do zasada etycznego handlu.

A i to nie wszystko, korzystamy bowiem wyłącznie z biodegradowalnych opakowań, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, jak chwila Twojej słodkiej przyjemności wpływa na środowisko naturalne naszej planety!

Koniecznie daj nam znać, która z opcji jest Twoją ulubioną! Może to jakaś spoza tego zestawienia?

herbatniki z czekoladą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *