Blog

Czekoladowe prezenty na święta ? – Nasze propozycje

Zastanawiasz się, jakim prezentem świątecznym możesz zaskoczyć swoich bliskich w tym roku? Jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego, postaw na zdrowe prezenty czekoladowe. Bez wątpienia zaskoczą wszystkich niepowtarzalnym smakiem i wysoką jakością. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na takie wyjątkowe upominki!

Eleganckie zestawy zdrowych słodkości

Szukasz prezentu, który najpierw zachwyci swoim opakowaniem, a potem smakiem? Jeśli chcesz podarować bliskim eleganckie prezenty czekoladowe, wybierz jeden z naszych zestawów. W ofercie znajdziesz:

  • zestaw czekoladowo-owocowy (zawiera aż 8 produktów m.in. śliwki, imbir, krążki ananasa, mango, morele oblane aksamitną czekoladową polewą),
  • zestaw orzechowo-czekoladowy (znajdziesz w nim migdały w ciemnej czekoladzie i w tej z dodatkiem wody kokosowej, 3 rodzaje czekolad, a także orzechy laskowe i brazylijskie oblane czekoladą),
  • zestaw orzechów w czekoladzie ciemnej (składa się z tak wyjątkowych prezentów z czekolady, jak migdały i orzechy w polewie czekoladowej oraz różnych rodzajów ciemnych czekolad z orzechami).

Czekoladowe serce dla ukochanej osoby

Opisane wyżej zestawy są eleganckim, a zarazem uniwersalnym prezentem. Możesz podarować je zarówno komuś z rodziny, znajomym, jak i współpracownikom. Z kolei, jeśli szukasz czegoś, co nadaje się na romantyczny prezent świąteczny, wybierz czekoladowe serce.

Dostępne jest ono w różnych smakach. Do wyboru masz serce z ciemnej, migdałowej lub białej czekolady. Każde z nich wypełnione jest czymś innym. Pierwsze z wymienionych ma w środku migdały oblane ciemną czekoladą. Z kolei drugie wypełnione jest migdałami w czekoladzie z wodą kokosową, a trzecie orzechami laskowymi w czekoladzie kokosowej. Jest to produkt, który ze względu na swój oryginalny wygląd i zachwycający smak będzie prawdziwym prezentem od serca!

Wybierając takie prezenty z czekolady, dbasz również o zdrowie bliskich Ci osób. Każdy z tych produktów wyróżnia się wysoką jakością. Nie zawiera cukru białego ? został on zastąpiony zdrowszym cukrem kokosowym. Poza tym czekolada, z której zrobione są upominki powstała na bazie nieprażonych ziaren kakaowca z ekologicznych upraw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *