Blog

Czekolada wegańska na jesienne wieczory? Poznaj 3 wyjątkowe przekąski

Jak umilić sobie ponury jesienny wieczór? Pomysłów na to, aby sprawić by, był bardziej przyjemny, jest wiele. Możesz sięgnąć po ulubioną książkę, zrobić sobie ciepłą kąpiel albo skusić się na pyszne, rozpływające się w ustach czekoladowe przekąski. Śliwki, daktyle, a może migdały w czekoladzie ? którą z nich wybierasz?

Czy czekoladowe przekąski możesz jeść bez wyrzutów sumienia?

Myślisz, że jeśli stosujesz się do zasad zdrowego odżywiania umilanie wieczorów za pomocą czekoladowych przekąsek nie jest dla Ciebie? Wcale nie! Teraz możesz kupić produkty oblane surową czekoladą, która różni się od tej klasycznej. A to dlatego, że:

  • nie zawiera mleka, przez co jest produktem odpowiednim również dla wegan oraz osób z nietolerancją laktozy;
  • nie ma dodatku cukru, dzięki czemu możesz jeść ją bez obaw o swoją dietę;
  • produkowana jest z ziaren kakaowca pochodzących z ekologicznych upraw i etycznego handlu;

Daktyle, migdały i wegańskie śliwki w czekoladzie? Poznaj 3 wyjątkowe przekąski na jesienne wieczory

Chcesz spróbować wyjątkowych czekoladowych przekąsek? Do wyboru masz owoce, migdały, a także orzechy oblane pyszną i zdrową czekoladą.

  • Wegańskie śliwki w czekoladzie ciemnej 65% RAW ? w polewie czekoladowej, która powstała w wyniku procesu zachodzącego w odpowiednio niskiej temperaturze. Dzięki temu zawiera więcej cennych dla zdrowia składników (m.in. polifenoli).
  • Migdały w czekoladzie ? chrupiąca przekąska oblana rozpływającą się w ustach czekoladą. Migdały są nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Zawierają spore ilości wapnia, a także witaminy E.
  • Daktyle w ciemnej czekoladzie ? mają słodki smak, ale nie zawierają cukru. Dlatego są dobrą alternatywą dla słodyczy na jesienne wieczory.

Gdzie znajdziesz sklep z daktylami w czekoladzie oraz innymi pysznymi przekąskami? Możesz zamówić je przez internet. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu w jesienny dzień, gdy za oknem pada deszcz i jest zimno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *