Blog

Czekolada Raw COCOA na dzień dobry!

Zacznij dzień od śniadania o smaku czekoladowym! Wybierając czekoladę RAW COCOA nie musisz martwić się, że taki posiłek zaburzy zdrową dietę. Sprawdź, dlaczego jest ona nie tylko smaczna, ale i zdrowa, a także dowiedz się, jak przygotować z niej pyszne śniadanie.

Dlaczego czekolada RAW COCOA to dobry wybór na śniadanie?

Surowa czekolada różni się od tej klasycznej, która jest produktem wysokokalorycznym i zawiera sporo białego cukru. Dlatego możesz włączyć ją do swojej diety bez wyrzutów sumienia. Co więcej, jest ona źródłem polifenoli, składników mineralnych i witamin. Ma korzystny wpływ na Twoje zdrowie.

Nie tylko fakt, że nie zawiera w składzie białego cukru, oleju palmowego i innych szkodliwym dodatków czyni ją zdrowszą alternatywą dla klasycznej czekolady. Cenne właściwości zawdzięcza również innej metodzie obróbki, przy użyciu niskiej temperatury. To sprawia, że zachowuje więcej prozdrowotnych składników (m.in. witamin z grupy B, witaminy E, żelaza, magnezu, cynku, polifenoli).

Szukasz pomysłu na śniadanie, w którym pojawi się pyszna i zdrowa czekolada? Postaw na płatki kukurydziane, które oblane są polewą na jej bazie. Możesz cieszyć się nich niepowtarzalnym smakiem, nawet jeśli rano nie masz czasu na gotowanie. Wystarczy zalać je ulubionym mlekiem roślinnym i gotowe! Są to płatki inne niż wszystkie, ponieważ pomimo tego, że są oblane czekoladą, nie znajdziesz w nich białego cukru. Swój słodki smak z lekką nutą karmelu zawdzięczają naturalnemu słodzikowi ? nektarowi z kwiatów palmy kokosowej.

Wegańskie śniadanie w różnych wersjach smakowych

Smakiem płatków kukurydzianych w czekoladzie możesz delektować się nawet jeśli jesteś na diecie roślinnej. Polewa, którą są oblane, została zrobiona z pysznej czekolady wegańskiej. Do płatków możesz dodać np. jogurt dla wegan, a jeśli lubisz śniadanie na ciepło, wystarczy zalać je ulubionym mlekiem roślinnym.

Nie musisz obawiać się, że ich smak szybko Ci się znudzi. Do wyboru masz płatki oblane różnymi rodzajami czekolady: ciemną, Creamy, kokosową oraz migdałową z solą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *