Blog

Czekolada na osłodę, czyli 3 pomysły na prezenty czekoladowe

Słodki podarunek ucieszy każdego, warto więc dołożyć starań, by tego rodzaju prezent był wyprodukowany z wysokiej jakości składników. Przykładem jakościowych produktów są zestawy czekoladowe wege, które stanowią idealny podarunek dla osób żyjących w zgodzie z założeniami weganizmu, jak i dla osób borykających się z alergią czy nietolerancją laktozy. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie czekoladowych upominków, które zadowolą  najbardziej wybredne podniebienia:

Ciemna czekolada z prażonymi migdałami

Wyprodukowana z najwyższej jakości nasion kakaowca czekolada, złamana smakiem cytrusów oraz nutą aromatu kwiatów palmy kokosowej to idealny prezent dla miłośników ciemnej czekolady. Wysoka zawartość kakao zapewnia charakterystyczny smak. Całość umieszczona w ciekawym opakowaniu idealnym na prezent.

Zestaw – czekolada z morwą, migdałami i kawą

Ten zestaw składa się z aż pięciu tabliczek nagradzanej czekolady. Jej wyjątkowy smak doceniono nawet w Londynie. Wyjątkowy aromat prażonych migdałów połączonych z dekoracją wykonaną morwy białej zapewniają wyjątkowe wrażenia wizualne, jak i smakowe. Czekolada jest niezwykle delikatna i wyróżnia się minimalistycznym sposobem pakowania oraz nietuzinkowym smakiem.

Figi nadziewana kremem czekoladowo-orzechowym umieszczonym w ciemnej czekoladzie

Czekoladowe upominki mogą przyjmować różną formę. Obdarowanego ucieszy także podarunek w formie czekoladek. Ten zestaw zapewni odrobinę słodyczy także dla osób, które nie mogą spożywać glutenu, przez co ich dieta jest wyjątkowo uboga. Charakter tego produktu określają przede wszystkim orzechy. Wysoka zawartość kakao zapewnia prawdziwą ucztę dla miłośników naprawdę ciemnej czekolady.

Prezenty czekoladowe pasują na wiele okazji, z powodzeniem mogą zastąpić kwiaty. Sprawdzą się jako podarunek na urodziny, imieniny, rocznice czy święta okolicznościowe. Są także wspaniałym sposobem na wyrażenie wdzięczności dla każdej osoby, która zasługuje na wyróżnienie.

czekolada creamy z orzechami laskowymi i morwa na wage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *